• 09123464461
شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

بنام خالق هستی،خالق زیبایی و خالق رنگهای عالی

گروه صنعتی عالی فام پوشش پارس

عالی پاس،عالی فام

خلقت عالی با رنگ های زیبا آغاز شد و زیبایی با رنگ جلوه ای خاص یافت.خالق هستی،خالق زیبایی و خالق رنگ های عالی، کل جهان هستی را با رنگ های گوناگون آراست تا ما با تفکر در این زیبایی به جلوه ای دیگر از قدرت لایزال او پی ببریم.

رنگ زیبا،رنگ عالی و در کل پوشش عالی با دانش و تجهیزات عالی به دست می آید.گروه صنعتی عالی فام پوشش پارس با تجربه ای فراوان در زمینه تجهیزات خطوط رنگ و پوشش،همچنین امکانات مناسب فراهم شده فعالیت گسترده ای را در این زمینه ارائه می نماید،در این راستا دانش فنی،تجهیزات مدرن و پاسخگویی مناسب با ابزارهای کارآمد سرلوحه برنامه های این گروه می باشد.ما آماده ایم تا با کمک دوستان و همکاران با تجربه در این گروه رنگ های زیبا و عالی برای محصولات عالی شما فراهم کنیم.

طبیعت ،سرشار از رنگ های زیبا و پایدار است.بکوشیم برای محصولاتمان با انتخاب درست تجهیزات و پشتیبانی های لازم،رنگ و پوششی عالی و ماندگار فراهم کنیم.

گروه صنعتی عالی فام پوشش پارس

عالی پاس،عالی فام         

مدیرعامل            

گروه صنعتی عالی فام پوشش پارس با ایجاد ساختاری مناسب تلاش وافری در جهت پاسخگویی به نیازهای مختلف صنعت را دنبال نموده و امیدوار است با ساختار ذیل توانایی مجموعه را به خوبی ارائه نماید:

واحد ساخت تجهیزات خطوط رنگ،لعاب و پوشش                    

واحد نصب و راه اندازی